Cariere

Candidatul Ideal

• permis de conducere cat. B;

• atitudine profesionistă și ținută office;

• foarte motivat/ă să învețe;

• persoană dinamică, onestă și ambițioasă;

• să-și dorească o carieră pe termen lung în cadrul companiei noastre.

Descrierea jobului

• analizezi piața imobiliară, respectiv cererea și oferta existentă asiguri consultanță imobiliară clienților (vânzători, cumpărători) identifici nevoile clienților și le prezinți cele mai potrivite oferte

• promovezi proprietățile și serviciile oferite de companie ajuți la optimizarea tranzacțiilor imobiliare

Nume
Telefon
Mesaj